Apie

Esu Marius Pranauskas, ICF (International Coaching Federation) global ir ICF Lietuva narys – koučingo specialistas (koučeris/koučas). Koučingo užsiėmimai (dar vadinami asmeninio ugdymo sesijomis/užsiėmimai) – tai kelias pasiekti norimų rezultatų būnant savimi. Koučingu susidomėjau dar 2016 metais. Tuomet ieškojau būdų ir kelių, kaip komandos nariams suteikti daugiau erdvės augti ir tobulėti.

Pradžioje viskas apsiribojo informacijos paieška internete ir įrankiais bei metodais atrastais eilėje knygų. Asmeniškai su koučingo užsiėmimais susidūriau dar po metų. Tąkart, kolega, kaip dovaną, pakvietė tai išbandyti. Jau po pirmojo užsiėmimo nustebau kiek daug neatrastų energijos resursų slypi mano paties viduje.

Dar po kelių užsiėmimų, būdamas kliento kėdėje, suvokiau, kad viskas išties yra paprasta ir, kad 9 iš 10 kartų tik aš pats save riboju. Šiek tiek pagalbos atrandant vidinės motyvacijos ir atsakomybės prisiėmimas už savo paties idėjas ir mintis – suteikė energijos svarbiems teigiamiems pokyčiams.

Nuo tada sau pasakiau – stengsiuosi, kad kuo daugiau mane supančių žmonių patirtų savo vidinio potencialio išlaisvinimo galią.

2019m. baigiau Baltijos koučingo centro koučingo specialistų kursus „Leader as a Coach“ (ACSTH – Approved Coach Specific Training Hours ICF).

Pagrindinis mano „kodėl aš pasirinkau koučingą?” – noriu supažindinti kuo daugiau žmonių su koučingu ir suteikti jiems galimybę išlaisvinti savo vidinį potencialą. Koučingo užsiėmimai ne tik tiems atvejams kai yra jaučiamas koks trikdis ar problema, bet ir tiems atvejams kai viskas sekasi neblogai ar net gerai, tačiau kyla vidinis noras žengti laipteliu aukštyn!